Harmonia – nazwa naszej marki kawy nie jest przypadkowa. W tym słowie zawiera się cała paleta smaków, emocje oraz nasze pozytywne nastroje.

Harmonia Coffee Roasters – w naszej palarni kawy codziennie wypalamy kawę, świeżo paloną do Was wysyłamy, dostarczamy do domu, biura i kawiarni. Tu tworzymy nowe mieszanki, próbujemy kaw z całego świata, wybieramy te najlepsze i dobieramy odpowiedni stopień palenia. A wszystko to w pełnej harmonii.

Kawiarnia Harmonia – w naszej kawiarni w podwarszawskich Łomiankach panuje chyba najwięcej harmonii. Tu jest miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, nawiązanie nowych znajomości i spędzenie miło czasu w naszym towarzystwie. To tu unosi się zapach Harmonii, można poczuć jej smak i aromat próbując serwowanych przez nas kaw. To również tu, w naszym sklepie Harmonia weszła na półki, dzięki czemu możecie zakupić ulubioną paczkę kawy do domu.

Harmonia house blend to podstawowa mieszanka, której używamy w naszej Kawiarni do przygotowania wyśmienitego zrównoważonego espresso – to właśnie tą kawę codziennie parzymy przygotowując dla Was cappuccino czy latte. Nad stworzeniem tej mieszanki tą pracowaliśmy kilka miesięcy – opłacało się, bo codziennie słyszymy od Was bardzo pozytywne opinie.

[łac. z gr. harmonia] zgodność, dopełnianie się elementów, ład, właściwe proporcje, porządek; zgodne współżycie, przyjazne stosunki,